Biuro tłumaczeń

----- Strona główna ----- Usługi ----- Cennik ----- Zamówienia ----- Kontakt -----

 

Biuro Tłumaczeń LINGUAN mieści się we Wrocławiu i świadczy usługi tłumaczeniowe klientom z dowolnych miejsc w Polsce i na świecie oferując kompleksową obsługę językową na wysokim poziomie. Specjalizujemy się w pisemnych tłumaczeniach technicznych i prawnych w zakresie języka angielskiego. Wykonujemy również tłumaczenia ustne.   

Tłumaczenia pisemne:  

 

Nasza oferta w zakresie tłumaczeń pisemnych obejmuje tłumaczenia zwykłe i przysięgłe. Tłumaczenia zwykłe obejmują specjalistyczne teksty techniczne i wszelkie teksty nieliterackie. Świadczymy usługi tłumaczeniowe w takich dziedzinach jak, m.in.: szeroko pojęta technika, prawo, handel, chemia,  finanse, marketing i ekonomia. Tłumaczymy teksty popularno-naukowe, artykuły prasowe, dokumentacje przetargowe, umowy, instrukcje i projekty budowlane; prowadzimy również korespondencję handlową.  

Tłumaczenia przysięgłe: Strona tłumaczenia przysięgłego liczy 1125 znaków włączając znaki interpunkcyjne, graficzne i spacje.

Tłumaczenia ustne: 

 

 Usługi związane z tłumaczeniem ustnym wykonujemy zarówno we Wrocławiu jak i również w innych miejscowościach na terenie Polski i za granicą. W momencie przyjęcia zlecenia na tłumaczenie ustne prosimy klientów o przekazanie nam możliwie jak największej ilości materiałów dotyczących poruszanych tematów w celu ułatwienia pracy tłumaczowi i zagwarantowania jak najwyższej jakości świadczonej usługi.